Tarnowska Gra Rowerowa – II edycja już za nami!!! Sobota godzina 10.00 na miejscu zbiórki 27 drużyn, w sumie ponad 100 osób, w różnym wieku, ale z takim samym dążeniem, aby spędzić dzień jadąc na rowerze i zwiedzając piękne zakątki naszej Gminy. Każda z drużyn była świetnie przygotowana technicznie i pod kątem bezpieczeństwa oraz zaopatrzona w prowiant. W pakietach startowych uczestnicy otrzymali wodę, mus owocowy oraz „słodkie co nie co”. Pokonanie dystansu (jak się okazało) ponad 30km trasy rodzinnej nie było dla większości uczestników powodem do złego humoru, wprost przeciwnie. Nasi rowerzyści do samej mety tryskali energią i uśmiechem na twarzach. Trasa wiodła przez urokliwe miejsca naszej Gminy, a dla większości drużyn były one odkrywane po raz pierwszy. Przygotowaliśmy na mapie miejsca do wykonania danego zadania… od łamigłówek po konkurencje sportowo-rekreacyjne. Także w trakcie naszej gry na równi procowały nogi pedałując jak i głowa myśląc nad zadaniem😊 Bardzo dziękujemy Iwonie, Oli, Damianowi, Mateuszowi, Tomkowi za kreatywne przeprowadzenie zadań w wyznaczonych punktach😊 Wasza pomoc jest nieoceniona… Na mecie na wszystkich uczestników GRY czekał gorący napój i medal, a najlepsi zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w II już edycji Tarnowskiej Gry Rowerowej!!! Do zobaczenia za rok!!! Projekt współfinansowany przez Gminę Tarnowo Podgórne.

RELACJA ZDJĘCIOWA