RELACJA FILMOWA

Niedziela, godzina 10.00 na starcie w Świetlicy w Baranowie blisko 100 uczestników😊. Po przekazaniu wszystkich istotnych informacji organizacyjnych i rozdaniu mapy trasy, III Tarnowską Grę Rowerową rozpoczęły 24 drużyny. Nasza gra jest dedykowana do wszystkich mieszkańców naszej Gminy a także wszystkich chętnych rowerowych sąsiadów. Trasa prowadziła przez piękne i malownicze miejsca w naszej Gminie wiodąc przez miejscowości, pola, lasy i jezioro. Na szczęście pogoda nas nie zawiodła, było słonecznie i ciepło. Wolontariusze Free Time w wyznaczonych miejscach oczekiwali na uczestników Gry z ciekawymi łamigłówkami umysłowymi oraz zadaniami sprawnościowymi. Na wszystkich jadących w wybranym punkcie trasy czekał posiłek regeneracyjny a na mecie kawa, herbata i ciasteczka. W tym roku pierwsze miejsce zajęła drużyna nr 14 – Świrki😊, drugie miejsce – drużyna nr 13 M&S, trzecie miejsce drużyna nr 25: Staszki. Nagrodę otrzymała nasza najmłodsza drużyna, czyli Bike Family oraz najstarsza Miko. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział, jesteśmy bardzo mocno zmotywowani do dalszej pracy nad kolejną już czwartą Grą. „Wasze” dobre słowa, uśmiechy oraz chęć spędzenia niedzieli z nami daje nam satysfakcję z naszych działań. WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY!!! Projekt był współfinansowany ze środków Gminy Tarnowo Podgórne.

ZDJĘCIE