RELACJA FILMOWA

Za nami magiczna rowerowa sobota w gminie Tarnowo Podgórne!

17 września do Tarnowa zaproszeni zostali prefekci Domów znanych ze znanej serii książek o przygodach młodych czarodziejów: Domu Gryffindor, Hufflepuff, Slytherin i Ravenclaw.

Na VI edycję Gry zapisanych zostało 76 adeptów sztuki magicznej. Każdy otrzymał list z Hogwartu zapraszający do Szkoły Magii. Po jego odczytaniu następowała Ceremonia Przydziału to znaczy każda z rowerowych drużyn otrzymała szalik w kolorze przydzielonego domu i mogła ruszać w drogę. W kilku miejscach na mapie gminy Tarnowo Podgórne swoje zadania przygotowali Prefekci Domów. Każda z drużyn musiała ich odszukać i poddać się ich wymagającym sprawdzianom. Testowane były refleks, spryt i spostrzegawczość przyszłych Czarodziejów w takich dyscyplinach nieolimpijskich jak:

- różdżkarstwo

- astrologia

- Quidditch

- obrona przed czarną magią

- wróżbiarstwo

- zielarstwo

- logika

oraz warzenie eliksirów.

Egzaminy zdali wszyscy. Jednakże jak tradycja nakazuje Puchar Domów może zdobyć tylko jeden z nich.

Niniejszym więc komisyjnie ogłaszamy punktację:

Gryffindor – 99 punktów

Hufflepuff – 102 punkty

Slytherin – 116 punktów

Ravenclaw – 125 punktów !!! BRAWO!!!

Zwycięskie drużyny wybiorą się do Pokoju Zagadek, w którym zgłębią tajniki zaawansowanych sztuczek magicznych. Czekamy na relacje z Waszych wojaży.

Serdeczne podziękowania dla naszych partnerów: Zespołowi Szkół Technicznych Tarnowo Podgórne za przemiłe podejście do naszej inicjatywy i jej wsparcie oraz Escape Out Poznań za miłą niespodziankę wspierającą Szkołę Magii.

Gra nie odbyła by się bez naszych niezawodnych i bardzo kreatywnych wolontariuszy, na których zawsze możemy liczyć.

Już teraz myślimy czym Was zaskoczyć w kolejnej edycji, do zobaczenia już wkrótce!

Projekt współfinansowany przez Gmina Tarnowo Podgórne.

Magiczny Zespół

Fundacji Free Time